Haber

Corendon Alanyaspor, Teknik Direktör Ömer Erdoğan ile sözleşme imzaladı

Corendon Alanyaspor, Teknik Direktör Ömer Erdoğan ile 2023-2024 dönemi sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayıran Alanyaspor, kadronun başına Ömer Erdoğan’ı getirdi. Tesislerde düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Hasan Çavuşoğlu, “Ersun Yanal ile birkaç gün önce yollarımızı ayırdık. Ersun Yanal ve ekibine Alanyasporumuza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugün de anlaşma sağladık. Ömer Erdoğan hocamız hayırlı olsun inşallah Ömer hocamın kadromuza değer katacağına inanıyoruz” dedi.

Teknik Direktör Ömer Erdoğan, “Beni bu güzel kulübe layık gören başkanıma ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Kulübümüzün son yıllardaki istikrarı, verdiği keyifle örnek alınabileceğini düşünüyorum. Ülkenin futbolu, rekabet gücü, örnek yönetimi ve çok gerçek scouting tarzı.Normalde dönem sonuna kadar.Takım tutmayı düşünmüyorum.Ama liderimiz aradığında heyecanlandım.Devam etmek istiyoruz. Alanyaspor’un son yıllardaki başarısının tesadüf olmadığını düşünerek bu başarının.İnşallah Alanyaspor’u hak ettiği yerlere takımımızla getireceğiz.Çok heyecanlıyız.Olağan dönemin sonuna yaklaştık.Burası Takım nerde.Cemaate yakışmıyor ama maalesef futbolda bu sıkıntılar oluyor.Benden önceki hocalarım Farioli ve Ersun’a teşekkür ederim.Gelecekteki mesleklerinde başarılar dilerim.Kadromuzu daha iyi yerlere taşıyacağız. önümüzdeki 6 maçlık periyotta yerini sağlamlaştırıp yeni dönem hazırlıklarımızı yapalım. Ümraniyespor maçına keyifli bir başlangıç ​​yapmak istiyoruz” dedi.

“6 maçın hepsine talip oluyoruz”

Oyun sistemiyle ilgili bir soru üzerine Erdoğan şunları söyledi:

“Şu anda çok yeterli maçlardan çok daha iyi sonuçlar almamız gerekiyor. Çünkü çok riskli bir bölgedeyiz. Ligde kalmaya çalışan takımların sonuçları bize alınacak her puanın değerli olduğunu gösteriyor. Pozitif ve hücum futbolu anlayışım var” şeklinde konuştu. Bu hemen olacak bir şey değil. Öncelikle orta sıralara yükselip ligi hak ettiği yerde bitirmemiz gerekiyor.” – ANTALYA

merkezefendiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu